دانلود پروژه تحلیل فضای شهری

پاورپوینت جامع ترین تحلیل شهرک مسکونی اکباتان همراه با پلانها و تصاویر

پاورپوینت تحلیل فضای شهری

پاورپوینت تحلیل شهرک اکباتان

نمونه موردی شهرک مسکونی

کد محصول: m30

در این پروژه از archnovin.ir به تحلیل و بررسی جامعی از شهرک مسکونی اکباتان همراه با پلانها و تصاویر پرداخته شده است. این پروژه در قالب 119 اسلاید پاورپوینت آماده شده است. در ادامه می توانید بخشی از این پروژه را مطالعه کنید.

پاورپوینت تحلیل شهرک اکباتان

شهرک اکباتان از بزرگ‌ترین و پرجمعیت‌ترین شهرکهای خاورمیانه می‌باشد که در غرب تهران منطقه (۵) قرار گرفته‌است. این شهرک از سمت شرق به کوی بیمه و شهرک آپادانا، از شمال به اتوبان تهران-کرج، از غرب به صنایع هواپیما سازی و از جنوب به جاده مخصوص تهران-کرج محدود میباشد.

طرح ساخت این شهرک در ابتدا بسیار وسیع بود، و بطور نمونه شامل ساخت دریاچهٔ مصنوعی و بزرگ ترین مجموعه فرهنگی ایران و غیره می‌شده‌ است. بعد از انقلاب تغییراتی در مجموعه‌های رفاهی اقتصادی آن انجام گرفت و و یا متوقف شد . اما در حال حاضر و پس از سی سال طرح‌های آن بصورت مجموعه‌های رفاهی ، فرهنگی و اقتصادی به سرعت در دستور کار ساخت قرار گرفته‌است.

طراح

پاورپوینت تحلیل شهرک اکباتان

ی مجموعه شهرک بر عهدهٔ جردن گروزن و ساخت آن برعهدهٔ شرکت آمریکایی استارت Starrett  بود. عملیات ساختمانی شهرک اکباتان توسط شرکت عمران و نوسازی تهران در سال 1353 آغاز و اولین بلوک های فاز یک (A1وc2) در سال 1356 افتتاح و بقییه بلوک های شهرک بعد از انقلاب اسلامی بتدریج واگذار شده اند.

با وجود گذشت حدود سی سال از بهر ه برداری اولین بلوک اکباتان ،هنوز این مجموعه در ایران کاملأ بی نظیر و در خاور میانه هم تقریبأ کم نظیر است که عمر مفید آن را حدود سیصد سال بر آورد کرده اند. ساخت و ساز ضد زلزله و معماری دقیق و جذاب آن هر سلیقه ای را مجذوب خود می کند به طوری که ساکنان اکباتان به سختی قادر خواهند بود در جای دیگری از تهران زندگی کنند.

پاورپوینت تحلیل شهرک اکباتان

دانلود پروژه تحلیل فضای شهری

پس از پرداخت آنلاین لینک دانلود فایل همان لحظه به طور خودکار به ایمیل شما ارسال خواهد شد.
جهت آموزش خرید از سایت اینجا کلیک کنید.
—————————————————————————————
نام محصول: پاورپوینت جامع ترین تحلیل شهرک اکباتان همراه با پلانها و تصاویر

تعداد صفحات: 119 اسلاید پاورپوینت 

حجم فایل: 9 مگابایت

قیمت قبلی: 100000 تومان

 

 

قابل پرداخت با کلیه کارت های بانکی

 

پاورپوینت تحلیل شهرک اکباتان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *