نمونه موردی موزهنمونه موردی موزه داخلی

دانلود پاورپوینت موزه سینما ایران (عمارت باغ فردوس) همراه با پلانها و تصاویر

دانلود نمونه موردی موزه داخلی

نمونه موردی موزه سینما ایران

پلان موزه سینما ایران

کد محصول: m12

در این پروژه از archnovin.ir به تحلیل و بررسی موزه سینما ایران (عمارت باغ فردوس) همراه با پلانها و تصاویر پرداخته شده است. این پروژه در قالب 59 اسلاید پاورپوینت آماده شده است. در ادامه می توانید بخشی از این پروژه را مطالعه کنید.

نمونه موردی موزه سینما ایران

باغ و عمارت ییلاقی فردوس در اراضی محمدیه با دو عمارت در شمال و جنوب به دستور محمد شاه قاجار (1264-1250) ساخته شد که عمارت شمالی به کلی ویران و عمارت جنوبی فعلا پا برجاست.

این باغ به شماره 1876 مورخ 11/5/76 در فهرست آثار ملی به ثبت رسیده است. تاربخ بنای باغ فردوس به دوران محمد‌شاه که سومین پادشاه قاجار بود می‎رسد. پایه این باغ و عمارت ییلاقی را حاجی میرزا آقاسی، صدراعظم محمدشاه ریخته است.

عمارت باغ فردوس در قسمت شمالی باغ ساخته شده است و از ابتدا به صورت کاخ و محل اقامت اعیان، تزئین شده است. مساحت باغ 20 هزار متر مربع و طولش در حدود 280 متر و مساحت عمارت 1000 متر مربع، شامل سه طبقه و نیم، به عرض 26 متر و به طول تقریبا 34 متر است. شیب زمین آن از شمال غربی به جنوب شرقی است و تندی این شیب به حدی است که کف طبقه اول بنا با قسمت جنوبی باغ و سقف آن با قسمت شمالی باغ هم سطح است.

در دوران پهلوی دوم، این بنا به دفتر برنامه‎ریزی جشن‎های ۲۵۰۰ ساله اختصاص یافت و پس از پیروزی انقلاب اسلامی در اختیار صدا و سیما و بعد از آن زیر نظر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به مرکز اسلامی آموزش فیلم‎سازی تبدیل و سپس با هماهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، بنیاد سینمایی فارابی، سازمان میراث فرهنگی کشور و شهرداری تهران برای محل دائمی «موزه سینما» در نظر گرفته شد و موزه سینما در ۲۸ شهریور ۱۳۸۱ با حضور رئیس‎جمهور وقت، رسماً افتتاح شد.

نمونه موردی موزه سینما ایران

تزیینات عمارت باغ فردوس

تزیینات این عمارت را میتوان به چهار گروه عمده تقسیم خرد:

  • گچبری
  • مقرنس
  • در و پنجره
  • ارسی

در این پروژه به  توضیح هریک از آنها میپردازیم.

دانلود نمونه موردی موزه

پس از پرداخت آنلاین لینک دانلود فایل همان لحظه به طور خودکار به ایمیل شما ارسال خواهد شد.
جهت آموزش خرید از سایت اینجا کلیک کنید.
—————————————————————————————
نام محصول: دانلود پاورپوینت موزه سینما ایران (عمارت باغ فردوس) همراه با پلانها و تصاویر

تعداد صفحات: 59 اسلاید پاورپوینت 

حجم فایل: 5 مگابایت

 

قیمت قبلی: 100000 تومان

 

قابل پرداخت با کلیه کارت های بانکی

 

پاورپوینت موزه سینما ایران، دیاگرام موزه سینما ایران، عمارت باغ فردوس، نقد و بررسی موزه سینما ایران، پلان اتوکدی موزه سینما ایران، نمونه موردی موزه سینما، نمونه موردی موزه داخلی، دیاگرام موزه داخلی، موزه عمارت باغ فردوس.

نمونه موردی موزه سینما ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *