نمونه موردی موزهنمونه موردی موزه خارجی

دانلود نمونه موردی موزه منیل اثر رنزو پیانو همراه با پلانها و تصاویر

نمونه موردی موزه خارجی

دانلود نمونه موردی موزه منیل

کد محصول: m5

در این پروژه از archnovin.ir به تحلیل و بررسی موزه منیل اثر رنزو پیانو پرداخته شده است. این پروژه در قالب 28 اسلاید پاورپوینت آماده شده است. در ادامه می توانید بخشی از این پروژه را مطالعه کنید.

دانلود نمونه موردی موزه منیل

موزه منیل در هوستون آمریکا طراحی 1982،ساخت 6-1982

کارفرمای این پروژه خانم و آقای منیل بودند که از اجدادشان مجسمه و تابلوهای زیادی داشتند که تصمیم می گیرند تا موزه ای بسازند و همه ی مردم هوستون رو به انجا جذب کنند. در واقع این موزه برای نمایش هنرهای بدوی، نقاشی و مجسمه های مدرن بوده. مجموعه منیل در یک حومه مسکونی شهر هوستون متشکل از خانه های شخصی دارای باغ ، بصورت خانه هایی یک طبقه در وسط گیاهان نیمه استوایی قرار گرفته است. رنزو پیانو طرحی را برای این مجموعه انتخاب کرده که کاملا هماهنگ با بافت مجاور بوده و به آن احترام گذاشته و همچنین نقطه عطف این پروژه سیستم نورپردازی آن میباشد.

رنزو پیانو خود سازه سقف این این سازه با توجه به اقلیم هوستون طراحی شده که هم نور مناسب روز رو به داخل راه میده و هم هوای خوب آنجا را به داخل موزه آورده و تهویه بی نظیری فراهم کرده.قوس آن هم باعث بازگشت نور مزاحم ظهر می شود!

دانلود نمونه موردی موزه منیل

این موزه به شکل یک کلاه فرنگی افقی است که با بافت مجاور یکپارچه شده است. حتی شکل نما با پرداخت چوبی آن ، تقلیدی از این محیط پیرامون است. موزه یک حالت خانگی و ساده دارد و تقریبا شبیه حجم ها و مصالح ساده بقایای بناهای تاریخی آمریکاست و به منظور اجتناب از ایجاد یک بنای بیش از حد بزرگ و با هدف ایجاد پیوستگی کامل با محل ، فعالیتهای تکمیلی موزه مثل تالار اجتماعات، کتابفروشی ،رستوران در خانه های مجاور جای داده شده وموزه را به شکل یک دهکده موزه ایی  درآورده است.

نمونه موردی موزه

پس از پرداخت آنلاین لینک دانلود فایل همان لحظه به طور خودکار به ایمیل شما ارسال خواهد شد.
جهت آموزش خرید از سایت اینجا کلیک کنید.
—————————————————————————————
نام محصول: دانلود نمونه موردی موزه منیل اثر رنزو پیانو همراه با پلانها و تصاویر

تعداد صفحات: 28 اسلاید پاورپوینت 

حجم فایل: 3 مگابایت

 

قیمت قبلی: 100000 تومان

 

قابل پرداخت با کلیه کارت های بانکی

 

پاورپوینت موزه منیل، دیاگرام موزه منیل اثر رنزو پیانو، موزه منیل در هوستون امریکا، نقد و بررسی موزه منیل در امریکا، پلان اتوکدی موزه منیل، نمونه موردی موزه منیل، نمونه موردی موزه خارجی، دیاگرام موزه خارجی.

دانلود نمونه موردی موزه منیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *